O PJ-MED

PJ-MED dawniej (JOLLY MED) Sp. z o.o.  działa od 2002 roku  jako firma specjalizująca się w usługach medycznych i farmaceutycznych. W Warszawie prowadzimy całodobową aptekę i klinikę specjalizującą się w zabiegach w zakresie chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej i laryngologii. Przyjmują u nas także specjaliści z zakresu kardiologii, neurologii i medycyny estetycznej.

Nowo powstały Szpital Rehabilitacyjny znajduje się w Popielówku koło Jeleniej Góry. Nasz Szpital  jest bardzo nowoczesnym obiektem, wyposażonym we własny pobór wody wysokiej jakości z dwóch studni głębinowych. Ogrzewanie dostarczane jest przez najnowocześniejsze pompy ciepła firmy DAIKIN. Na dachach umieszczono solary w celu całkowitego ekologicznego utrzymania obiektu.

Pierwszy budynek na 70 łóżek został oddany do użytku wiosną 2010 r.

 • Do dyspozycji pacjentów są pokoje dwu- i trzyosobowe o wysokim standardzie, wyposażone w łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem.
 • Z  łazienek  przy pokoju korzysta  3, 4  lub 5 pacjentów.
 • Na ostatnim piętrze znajduje się taras widokowy z salką rekreacyjna przystosowaną do odwiedzin, spotkań odpoczynku.
 • W Szpitalu  odprawiane są  w  Msze Święte.
 • W budynku znajduje się winda osobowa.

W czerwcu 2011 roku zakończono budowę drugiego budynku Szpitala – MEDYCZNE CENTRUM REHABILITACJI, w którym  zdrowie, relaks i ukojenie na pobytach  komercyjnych znajdzie jednorazowo 100 osób.

Zakład Opiekuńczo LeczniczyZakład Opiekuńczo LeczniczyZakład Opiekuńczo Leczniczy

   

Standard

Do dyspozycji pacjentów oddajemy:

 • pokoje dwu- i trzyosobowe o wysokim standardzie, wyposażone w łóżka rehabilitacyjne,
 • z łazienki przy pokoju korzysta  3, 4  lub 5 pacjentów,
 • na ostatnim piętrze znajduje się  salka rekreacyjna przystosowana do odwiedzin, spotkań, odpoczynku,
 • w Szpitalu  odprawiane są  w  Msze Święte,
 • w budynku znajduje się winda osobowa,
 • parking monitorowany przy Szpitalu jest płatny 6 zł dziennie,
 • oglądanie telewizji cyfrowej w pokoju i dostęp do WiFi w wyznaczonych miejscach  jest dodatkowo płatne i wynosi 4,99 zł dziennie,

SZPITAL nie posiada pokoi dla małżeństw.

   

Lokalizacja

Popielówek

PJ-MED Szpital Rehabilitacyjny znajduje się w Popielówku w gminie Lubomierz. Wieś położona jest wśród Wzniesień Radoniowskich w odległości 10 km od Jeleniej Góry. Do Popielówka można dojechać od strony drogi wojewódzkiej Jelenia Góra- Zgorzelec lub od strony Lubomierza. We wsi znajduje się kilka cennych zabytków: kościół, kapliczki przydrożne.

Popielówek zaczyna być coraz bardziej popularny dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a z uwagi na bliskie położenie Gór Izerskich i Karkonoszy jest doskonałą bazą wypadową w te rejony. We wsi coraz więcej domów ma charakter letniskowy. Powstają też gospodarstwa agroturystyczne. W miejscowości jest także stadnina koni. Wytyczono też trasy rowerowe i szlaki piesze. I tam właśnie wśród tego krajobrazu na samym wzgórzu powstał nasz Szpital Rehabilitacyjny.

Popielówek

Popielówek

 

Okolica

Lubomierz

Położenie gminy u podnóża Gór Izerskich i w pobliżu Karkonoszy nadaje jej charakter turystyczny. Lubomierz jest jedynym miastem na terenie gminy. Powstanie miasta związane jest z miejscowym klasztorem. Obecnie nad miastem góruje kościół św. Maternusa wraz z zabudowaniami klasztornymi s.s. Benedyktynek. Lubomierz to miasto filmowe. Tu kręcone były zdjęcia do 8 filmów, w tym i kultowy tryptyk „Sami swoi”. To spowodowało, że od roku 1997 odbywa się corocznie Przegląd Komedii Filmowych.

Jelenia Góra

Jelenia Góra zajmuje centrum śródgórskiej kotliny w południowo-zachodniej części województwa Dolnośląskiego, w dolinie rzek Bobru i Kamiennej. Jest centrum administracyjnym, turystycznym i gospodarczym regionu oraz stolicą Euroregionu „NYSA”, skupiającego przygraniczne tereny Polski, Niemiec i Czech. Jelenia Góra osiada wiele istotnych atutów. Do głównych z nich należy atrakcyjne otoczenie. Miasto otaczają ze wszystkich stron pasma górskie: Góry Izerskie – od zachodu, Góry Kaczawskie – od północy, Rudawy Janowickie – od wschodu oraz najwyższe pasmo Sudetów – Karkonosze od południa.